Ettevõttest

AS Ühinenud Depood on raudteeveeremi remondiettevõte, mille peamisteks tegevusaladeks on  reisivagunite, diiselrongide ja vedurite remont, taastusremont ja renoveerimistööd ning varuosade müük erinevatele veeremi tüüpidele.

Samuti teostame raudteeveeremi juurde kuuluvate kõikide agregaatide ning sõlmede remonti ja hooldust. Meil on raudteeveeremi remondiks kompetentne ja kõrge kvalifikatsiooniga tööjõud, täielik remondibaas ning masinapark. Teie veeremi korrasolek ja pikk eluiga on just need ülesanded, mida meie ettevõte ja meie töötajad oskavad suurepäraselt täita.

Ettevõttel on raudteeveeremi remondi teostusõigus ja templimärgid nr 790 ja A24, mis on kinnitatud MPS-telegrammiga 22 märtsil 2002. a ning Tehnilise Järelevalve Ameti poolt väljastatud raudteeveeremi hoolduse ja remondi tööluba.

AS Ühinenud Depood tegeleb aktiivselt ka masinaehituse valdkonnas. Meie erialaks on erinevate veoautode pealisehituste ning mehaaniliste ja elektri-hüdraulika agregaatide ja konstruktsioonide projekteerimine, tootmine, remont ja hooldus. Pakume diplomeeritud inseneride teadmisi ja hea kvalifikatsiooniga ning pikkade kogemustega töötajate pädevust.

Lisaks osutame ka raudtee ning ka maanteetranspordi teenust.

ASile Ühinenud Depood on omistatud ISO 9001:2008 kvaliteedijuhtimise sertifikaat.

Diiselrongide ja vedurite depoo asub Tallinn-­Väikse jaamas:

 

48-2te116-1667_tall-v_4_10_6_3